• safewirele (3)
  • safewirele (1)
  • safewirele (4)
  • 首页图
Вести
  • 2019 126th Canton fair

    Good newsewire Electriecal professional sales team will bring the latest socket research program to the 126 Canton fair and share it with you. Safewire Electrical by Feilifu which is professional OEM manufactory of floor boxes ,desktop socket and electrical accessories for most global brand since...
  • Share with the 125th Spring Canton Fair 2019

    Since its founded in 1957, the Canton Fair has always been an important platform for China’s foreign trade,and an important channel for countries and regions to share the fruits of China’s development. The 62-year development of the Canton Fair has witnessed the development of foreign...
за

Wenzhou Safewire Електрични копродукции, Ltd е компанија специјализирана за производство и продажба на предмети во областа на електрична инсталација материјали и стока. На Safewire зад предводник на бренд на Feilifu, Feilifu технологија копродукции, Ltd е основана во 1998. Од тогаш, ние се оддаде на немилосрдните извршување на кој е најголем снабдувач со над 30.000 метри квадратни градежни области во Кина, ние изберете само најдобрите и најбезбедните electrial производи со своите потрошувачи во умот.

 

 

 

 

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !