• 官网
  • 2019思富威尔 公司网站01
  • 2019思富威尔 公司网站02
  • 2019思富威尔 公司网站03
  • 2019思富威尔 公司网站04
Lajme
  • Share with the 125th Spring Canton Fair 2019

    Since its founded in 1957, the Canton Fair has always been an important platform for China’s foreign trade,and an important channel for countries and regions to share the fruits of China’s development. The 62-year development of the Canton Fair has witnessed the development of foreign...
  • IEC60884 International Standard

    IEC60884 International Standard ...
për

Wenzhou Safewire Electric Co, Ltd, është një kompani e specializuar në prodhimin dhe shitjen e artikujve në fushën e materialeve elektrike instalimit dhe mallrave. Safewire prapa markë anije Feilifu, Feilifu Teknologjia Co, Ltd, është themeluar në vitin 1998. Që atëherë, ne kemi hyrë në kërkim të pandërprerë për të qenë furnizuesi më i madh me më shumë se 30.000 fusha katrore metra e ndërtimit në Kinë, si ne kemi zgjedhur vetëm më të mirë dhe më të sigurta produkte elektrike me konsumatorët e tyre në mendje.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !