• Banner1
 • 605123262253005639
 • 577998537914138121
 • 302
 • banner4
 • HTD-103
 • do12
Вести
 • IEC60884 International Standard

  IEC60884 International Standard ...
 • The standard of IEC

  The standard of IEC pictrue Testing scope Testing standards   Plug,socket for household purpose IEC 60884   Adaptor for household purpose IEC 60884...
за

Wenzhou Safewire Електрични копродукции, Ltd е компанија специјализирана за производство и продажба на предмети во областа на електрична инсталација материјали и стока. На Safewire зад предводник на бренд на Feilifu, Feilifu технологија копродукции, Ltd е основана во 1998. Од тогаш, ние се оддаде на немилосрдните извршување на кој е најголем снабдувач со над 30.000 метри квадратни градежни области во Кина, ние изберете само најдобрите и најбезбедните electrial производи со своите потрошувачи во умот.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !